Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Tre kvinner og mann ved hagebord på Rønnes

Olje på lerret
80x83
Signert nede t.v.: A- Kavli-

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 350 000 med forbehold