Kavli, Arne(1878-1970)
Tre kvinner og mann ved hagebord på Rønnes
Olje på lerret
80x83
Signert nede t.v.: A- Kavli-
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 350 000 med forbehold
Olje på lerret
80x83
Signert nede t.v.: A- Kavli-
Vurdering
NOK 400 000–600 000