Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Lerche, Vincent Stoltenberg (1837-1892)
Gjøglere med dyr opptrer for munker

Olje på lerret
80x120
Signert og utydelig datert eller stedsbestemt nede t.h.: Vinc St Lerche

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000