Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Gjøglere med dyr opptrer for munker
Olje på lerret
80x120
Signert og utydelig datert eller stedsbestemt nede t.h.: Vinc St Lerche
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000