Diriks, Edvard(1855-1930)
Vinter ved Christiania fjorden
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: Diriks.
Påtegnet med tittel på baksiden, på platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: Diriks.
Vurdering