Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Vinter ved Christiania fjorden

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: Diriks.

Påtegnet med tittel på baksiden, på platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 48 000