Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Diriks, Edvard (1855-1930)
Vinter ved Christiania fjorden

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: Diriks.

Påtegnet med tittel på baksiden, på platen.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000