Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Barn rundt oppdekket havebord

Olje på lerret
81x120
Signert nede t.h.: W. Peters

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 360 000