Peters, Wilhelm(1851-1935)
Barn rundt oppdekket havebord
Olje på lerret
81x120
Signert nede t.h.: W. Peters
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 360 000
Olje på lerret
81x120
Signert nede t.h.: W. Peters
Vurdering
NOK 200 000–300 000