Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap 1925

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 25.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00