Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Landskap 1925

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 25.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000