Heiberg, Jean(1884-1976)
Kystlandskap 1923
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t..h.: J. Heiberg 23
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 5 500
Olje på plate
46x55
Vurdering