Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
Kystlandskap 1923

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t..h.: J. Heiberg 23

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 5 500