Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Eriksen, Bjarne (1882-1970)
Kystlandskap 1935

Olje på lerret
68x58
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1935

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000