Eriksen, Bjarne(1882-1970)
Kystlandskap 1935
Olje på lerret
68x58
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1935
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
68x58
Vurdering
NOK 10 000