Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Eriksen, Bjarne(1882-1970)
Kystlandskap 1935

Olje på lerret
68x58
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1935

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000