Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Skogsinteriør 1924

Olje på lerret
86x85
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1924

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 6 500