Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Haalke, Hjalmar (1894-1964)
Skogsinteriør 1924

Olje på lerret
86x85
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1924

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering