Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Skogsinteriør 1924
Olje på lerret
86x85
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1924
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
86x85
Vurdering