Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Dahl, Hans (1849-1937)
Jente med kvist i favnen

Olje på lerret
97x66
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 90 000