Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Kvinne med brosje

Olje på lerret
35x41
Signert og utydelig datert oppe t.v.: Karsten - ?

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000