Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus

Olje på lerret
46x55
Signert nede t. h.: A. Schultz

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 21 000