Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på plate
53x73
Signert nede t.h.: A. Kavli.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000