Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Schultz, Alexander (1901-1981)
Hus i landskap 1972

Olje på lerret
47x55
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -72

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000