Aulie, Reidar(1904-1977)
Vintervei 1944
Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.v.: Aulie -44
Kunstnerforbundet 1966, kat.nr. 90.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på plate
33x41
Vurdering