Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Vintervei 1944

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.v.: Aulie -44

Kunstnerforbundet 1966, kat.nr. 90.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 14 000