Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Vinterlandskap

Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering