Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Ung pike 1978

Akvarell og tusj på papir, lysmål
20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 78

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering