Berger, Einar(1890-1961)
Fisker 1940
Olje på lerret
100x96
Signert og datert nede t.h.: E. Berger 40
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000 med forbehold
Olje på lerret
100x96
Vurdering