Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Berger, Einar (1890-1961)
Fisker 1940

Olje på lerret
100x96
Signert og datert nede t.h.: E. Berger 40

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000 med forbehold