Kihle, Harald(1905-1997)
Marsvinter Hakadal 1951
Olje på plate
29x35
Signert og datert nede t.v.: H Kihle -51
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Olje på plate
29x35
Vurdering