Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Sandberg, Einar (1876-1947)
Bøvra i Lom 1931

Olje på lerret
64x70
Signert og datert nede t.h.: 31. Einar Sandberg.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1937 kat.nr.151.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000