Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Kjerring som koker graut Gausdal 1912

Olje på lerret
50x60
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Gausdal 1912

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 24 000