Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne ved lampe

Olje på plate
35x27
Signert oppe t.v.: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 18 000