Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne ved lampe

Olje på plate
35x27
Signert oppe t.v.: Kai Fjell

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 18 000