Enger, Erling(1899-1990)
Skog 1958
Olje på lerret
63x66
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -58
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Olje på lerret
63x66
Vurdering