Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Enger, Erling(1899-1990)
Skog 1958

Olje på lerret
63x66
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -58

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00