Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Enger, Erling (1899-1990)
Kvinne i åkerlandskap 1943

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -43

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000