Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap 1972

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: E.E. 72

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000