Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap 1972
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: E.E. 72
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
50x61
Vurdering