Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Jegere med hund
Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: RK
Platen bemalt på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: RK
Platen bemalt på baksiden.
Vurdering