Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Jegere med hund

Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: RK

Platen bemalt på baksiden.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000