Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Nesch, Rolf (1893-1975)
Komposisjon med figurer, hus og båter 1946

Drevet metallplate
25x29
Signert og datert nede t.h.: Nesch -46

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000