Nesch, Rolf(1893-1975)
Komposisjon med figurer, hus og båter 1946
Drevet metallplate
25x29
Signert og datert nede t.h.: Nesch -46
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 5 000
Drevet metallplate
25x29
Vurdering
NOK 10 000