Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tunold, Bernt (1877-1946)
Pike ved elvebredd

Olje på lerret, oppklebet på plate
46x41
Signert nede t.h.: Bernt Tunold

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering