Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Sparre, Victor (1919-2008)
Over Paris hustak 1955

Olje på plate
41x49
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Victor Smith Paris 55

Påtegnet med tittel, signert og datert, på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 183.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000