Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Rittun, Thorstein (1929-2018)
Fra en havn 1963

Olje på lerret
98x76
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 63

Angivelig Skien havn.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 12 000