Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Mit Vindu mot Gare Montparnasse, Paris

Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: J Rian

Påtegnet med tittel, årstall 1934 og signert på baksiden.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 23 000