Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Holbø, Halvdan (1907-1995)
Skaugumåsen, Asker 1948

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbø 1948

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering