Kaarbø, Ragnhild(1889-1949)
Mann med turban leser på terrasse
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: RK.
Påtegnet "Skisse" og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: RK.
Vurdering
NOK 5 000