Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kaarbø, Ragnhild (1889-1949)
Mann med turban leser på terrasse

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: RK.

Påtegnet "Skisse" og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000