Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Scarpa, Gino(1924-)
Sort soloppgang

Olje på plate, samt tre og kobber
110x80
Signert nede t.h.: Scarpa

Påtegnet med tittel, samt: "Nascita del sole nero", datert 1976 og signert på baksiden av platen.

Statens Kunstutstilling, Oslo 1976, kat.nr. 121.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00