Lönnberg, William(1887-1949)
Bylandskap vinter 1916
Olje på lerret
50x57
Signert og datert nede t.h.: W. Lönnberg 1916
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Studio. Finsk kunstner.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00