Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Krohg, Per (1889-1965)
Kystlandskap med mann og båter

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg

Antagelig fra Hvaler.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000