Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Hagen, Else (1914-2010)
Gammel dukke

Olje på lerret
85x70
Signert nede t.h.: Else Hagen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 13 000