Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Rådstogo Flatdal 1935

Olje på plate
29x36
Signert og datert nede t.h.: HK 35

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering