Kihle, Harald(1905-1997)
Rådstogo Flatdal 1935
Olje på plate
29x36
Signert og datert nede t.h.: HK 35
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
29x36
Vurdering