Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Liggende kvinneakt 1956

Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell-56

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 300 000