Fjell, Kai(1907-1989)
Liggende kvinneakt 1956
Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell-56
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 300 000
Olje på lerret
50x60
Vurdering
NOK 300 000–400 000