Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Deberitz, Per (1880-1945)
Fjeset. Fra Kragerø 1937

Olje på lerret
71x81
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz. 37.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000 med forbehold