Kihle, Harald(1905-1997)
Vinterved
Litografi, lysmål
49x57
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Påtegnet nede t.h.: Lito. (Særtrykk). Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000