Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Vinterved

Litografi, lysmål
49x57
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Påtegnet nede t.h.: Lito. (Særtrykk). Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000