Kihle, Harald(1905-1997)
Hestehandel 1981
Litografi, lysmål
37x50
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -81
Nummerert nede t.v.: 11/200.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Litografi, lysmål
37x50
Nummerert nede t.v.: 11/200.
Vurdering