Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Hestehandel 1981

Litografi, lysmål
37x50
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -81

Nummerert nede t.v.: 11/200.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000