Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Kvinne med hatt 1917

Olje på lerret
54x42
Signert og datert opp t.v.: Karsten 17

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering