Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Nysnø over Ormeggene, Vinje

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: H Kihle

Påtegnet med tittel, datert 1956-57 og signert på baksiden av platen. Ormeggene ligger på Hardangervidda.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering