Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Redd 1976

Akvarell og tusj på papir, lysmål
29x40
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -76

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500