Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne og katt 1983

Akvarell og tusj på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 83

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering