Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Vår 1969

Akvarell, blyant og tusj på papir
27x33
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000