Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne ved vugge 1975
Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell 75
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
Akvarell på papir, lysmål
20x28
Vurdering