Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne ved vugge 1975

Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell 75

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering