Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Knoff, Johan (1935-)
Bar i Roma 1984

Olje på lerret
90x136
Signert nede t.h.: Knoff 84

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000