Knoff, Johan(1935-)
Bar i Roma 1984
Olje på lerret
90x136
Signert nede t.h.: Knoff 84
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
90x136
Signert nede t.h.: Knoff 84
Vurdering