Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Markblomst 1997

Olje på lerret
65x54
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 97

Påtegnet med tittel, årstall 97 og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 44 000