Jørgensen, Knut(1937-1991)
Figurer i landskap 1990
Akryl på lerret,
100x45
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1990
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Akryl på lerret,
100x45
Vurdering
NOK 70 000–90 000