Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Figurer i landskap 1990

Akryl på lerret,
100x45
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1990

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000